Berna'nın diskalifiye anı | Survivor Sahra Berna kavgası

Berna ile Sahra 7 Nisan 2014 Pazartesi yayınlanan bölümde kavga etti. Berna'nın Sahraya fiziksel saldırıda bulunmasını Acun Ilıcalı affetmedi ve Bernayı diskalifiye etti. Survivor 2014 te Bernanın elenmesi gönüllülerde şok etkisi yarattı. Bu hafta 1. olan Yiğit eleme için kimseyi seçmedi ve adadan başka bir elenen olmadı. Bu hafta adaya veda eden isim diskalifiye olarak Berna Canbeldek oldu. Survivor 2014 Berna Sahra Kavgasının tüm detaylarını izleyelim.



Turabi ortalığı karıştırdı olan Berna'ya oldu, Berna ve Sahra saç saça baş başa girdi, Fizik temas kavga olduğu için Acun Ilıcalı ve ekibi Berna'nın adada kalmasının ada güvenliği için bir risk oluşturduğuna kanaat getirerek Berna Canbekli'yi Survivor 2014'den diskalifiye ettiler.

Berna Canbeldek kimdir?Survivor güzeli Berna Canbeldek kimdir(Biyografisi) Berna Canbeldek kimdir?Survivor güzeli Berna Canbeldek kimdir...(Biyografi) Berna Canbeldek kimdir?Survivor Berna Canbeldek kimdir...(Biyografi) Survivor’da gönüllüler takımında yarışan Berna Canbeldek kimdir?

Survivor adasında büyük gerginlik yaşandı. Sahra ve Berna çok şiddetli bir kavgaya tutuştu.. Berna ada arkadaşı Sahra'ya fiziksel temasta bulunduğu için adadan diskalifiye edildi..İlk sıralarda sözlü başlayan atışma alevlenerek fiziksel temasa döndü.Önce eliyle arkadaşına vuran Berna daha sonra tekme atararak tartışmayı alevledi.Olaylar karşınca soğuk kanlı olan Sahra kazanan taraf oldu ve survivor Berna bu hafta adaya veda etti.

Berna Canbekli Kimdir?

Berna Canbeldek dikkat çeken isimlerden.Berna Canbeldek Yetenek Sizsiniz Türkiye’de yarışan bir yarışmacıdır. Türkiye’den Almanya’ya göç eden ailesiyle birlikte Berlin’de yaşamaktadır.
Berna Canbeldek, 2012-2013 yılları arasında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu 4. sezon “Yetenek sizsiniz” yarışmasına da katılmıştır. Küçük yaşlardan bu yana dansa ve dans etmeye meraklı ve boş zamanlarında spor yapmayı, sörf yapmayı ve arkadaşları ile sohbet etmeyi çok seven Berna Canbeldek, 169 cm boyunda ve 56 kilodur. 2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Berna Canbeldek de “gönüllüler” takımında yarışıyor.